Villa në Fshatin Kukaj
Villa në Fshatin Kukaj
ioaa
Artboard 2
888888888
55543
Në shitje ID: 8ab4
Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Villa në Fshatin Kukaj

Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Çmimi: 45,000€

Villa në Fshatin Kukaj
ioaa
Artboard 2
888888888
55543

45,000 €

Moana Real Estate ju prezanton për shitje Vilen 100m2 me 3 Ari Oborr ne  Fshatin Kukaj

Vila ështe në proces të ndertimit dhe ka qendrim ditor, kuzhine dy dhoma gjumi dhe banjo

Informata tjera

  • Dhjetor 2024
  • 1 Banjo
  • 2 dhoma gjumi
  • 1 TERAC
  • Me Noter

Karakteristikat

  • Jug, Lindje, Perendim
  • Sistemi i ngrohjes me Pelet
  • JO
  • E PA MOBILUAR

Keni pyetje?

Duke mbushur formën e mëposhtme agjenti ynë do të ju informojë rreth pyetjeve tuaja!