Banesë 110.7m2 në Kalabri
Banesë 110.7m2 në Kalabri
Artboard 1
Artboard 1 copy
Artboard 1 copy 10
Artboard 1 copy 9
Artboard 1 copy 8
Artboard 1 copy 7
Artboard 1 copy 5
Artboard 1 copy 4
Artboard 1 copy 3
Artboard 1 copy 2
Në shitje ID: 8974
Moana Real Estate
+38348499996
[email protected]

Banesë 110.7m2 në Kalabri

Moana Real Estate
+38348499996
[email protected]

Çmimi: 220,000€

Banesë 110.7m2 në Kalabri
Artboard 1
Artboard 1 copy
Artboard 1 copy 10
Artboard 1 copy 9
Artboard 1 copy 8
Artboard 1 copy 7
Artboard 1 copy 5
Artboard 1 copy 4
Artboard 1 copy 3
Artboard 1 copy 2

220,000 €

Moana Real Estate ju prezanton për #shitje banesën 110m2, me tre dhoma gjumi në lagjen Kalabria
Banesa është në Katin perdhes e gatshme për banim dhe e mobiluar teresisht

Informata tjera

 • 2
 • 3 dhoma gjumi
 • 1 TERAC
 • Me Noter

Karakteristikat

 • Veri-Lindje
 • KEDS
 • E Mobiluar
 • 2 ASHENSOR
 • Kati 1

Keni pyetje?

Duke mbushur formën e mëposhtme agjenti ynë do të ju informojë rreth pyetjeve tuaja!

  Të ngjajshme