Banesa 83.9m2 Prishtina Re
Banesa 83.9m2 Prishtina Re
IMG_9942
IMG_9931
IMG_9934
IMG_9940
IMG_9939
IMG_9932
IMG_9938
IMG_9936
83.9M2 REM BRASHORI NIC ALBIONIII
Në shitje ID: 1853
Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Banesa 83.9m2 Prishtina Re

Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Çmimi: 75,000€

Banesa 83.9m2 Prishtina Re
IMG_9942
IMG_9931
IMG_9934
IMG_9940
IMG_9939
IMG_9932
IMG_9938
IMG_9936
83.9M2 REM BRASHORI NIC ALBIONIII

75,000 €

Moana Real Estate ju prezanton banesen 83.9m2 ne katin 4 me dy dhoma gjumi

Banesa eshte e gatshme per banim dhe eshte afer Rruges A

Informata tjera

  • E Gatshme per Banim
  • 2
  • 2 dhoma gjumi
  • 1 TERAC

Karakteristikat

  • Perendim
  • Sistemi Ngrohjes KEDS
  • JO
  • E PA MOBILUAR
  • 2 ASHENSOR
  • Kati 4

Keni pyetje?

Duke mbushur formën e mëposhtme agjenti ynë do të ju informojë rreth pyetjeve tuaja!