Banesa 57.83m2 ne Mati 1
Banesa 57.83m2 ne Mati 1
371089341_278526881597221_6052302991442137334_n
viber_image_2023-10-13_10-16-43-357
Në shitje ID: 2633
Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Banesa 57.83m2 ne Mati 1

Moana Real Estate
+38348499996
info@moanaks.com

Çmimi: 75,000€

Banesa 57.83m2 ne Mati 1
371089341_278526881597221_6052302991442137334_n
viber_image_2023-10-13_10-16-43-357

75,000 €

Moana Real Estate ju prezanton për #shitje banesën 57.8m2 në Lagjen Mati 1 🌆
Banesa ështe e gatshme për banim, dhe mundë te financohet për blerje nga banka deri në 20 vite

Informata tjera

 • E Gatshme per Banim
 • 1
 • 1 dhoma gjumi
 • 1 TERAC
 • Me Noter

Karakteristikat

 • Perendim
 • Sistemi Ngrohjes KEDS
 • JO
 • E PA MOBILUAR
 • 2 ASHENSOR
 • Kati 3

Keni pyetje?

Duke mbushur formën e mëposhtme agjenti ynë do të ju informojë rreth pyetjeve tuaja!